Centrum Fotowoltaiki jest wyspecjalizowaną jednostką Energomix Sp. z o.o. (www.energomix.com) odpowiedzialną za budowę instalacji fotowoltaicznych – dla domu, biznesu, gospodarstw rolnych oraz farm PV. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, montażu, serwisu i finansowania. Nasz zespół złożony jest z ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w obszarze efektywności energetycznej. Doradcy Klienta są rozlokowani w całej Polsce, dzięki czemu do każdego Klienta docieramy osobiście i traktujemy indywidualnie. Energomix Sp. z o.o. jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego. Z naszych usług skorzystało już 4 000 klientów. Działamy w systemie „Total Energy Cost Managemet” dążąc do osiągnięcia oszczędności we wszystkich obszarach gospodarki energetycznej naszych klientów. Nasza oferta obejmuje: zakupy energii elektrycznej i gazu ziemnego (obsługujemy portfel 750 GWh); instalację odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, biogazownie); projekty z zakresu poprawy efektywności energetycznej (audyty energetyczne, białe certyfikaty, oświetlenie LED, modernizacja i budowa przyłączy energetycznych, optymalizacja parametrów dystrybucyjnych, kogeneracja); montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz outsourcing energetyczny.
Więcej informacji o nas znajdą Państwo w naszym prezentowniku:  Prezentownik CEFO_09.2019 
Studium przypadku dla domowej instalacji fotowoltaicznej Case study – domowa instalacja fotowoltaiczna

Partnerzy

 

Nasz zespół

Michał Suska

Michał Suska

Prezes Zarządu

Michał jest również zaangażowany w inne przedsięwzięcia biznesowe, między innymi zarządza czołową firmą w Polsce zajmującą się efektywnością energetyczną – Energomix. Od 2014 roku pełnił funkcję eksperta Business Centre Club ds. efektywności energetycznej. Jest również Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Doradztwa Energetycznego oraz członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetycznej. Wcześniej zdobywał doświadczenie w irlandzkim funduszu private equity. Pracował również w Unicredit MIB oraz EY. Michał jest absolwentem dwóch kierunków w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz stypendystą Haskayne School of Business (University of Calgary). Został przyjęty do elitarnego programu Future Energy Leaders’ prowadzonego przez Światową Radę Energetyczną. W programie bierze udział tylko 100 młodych, najzdolniejszych liderów z branży energetycznej z całego świata. Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych.

Krzysztof Rossa

Krzysztof Rossa

Dyrektor ds. Technicznych

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Kierunku Mechanika i Budowa Maszyn oraz podyplomowo Ciepłownictwo i Ogrzewnictwo z Auditingiem Energetycznym. Ukończył studia podyplomowe Marketingu i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wieloletni pracownik operatora jednego z największych systemów ciepłowniczych w Europie – Veolia Energia Warszawa, gdzie w centrum badawczo-rozwojowym zajmował się poprawą efektywności wykorzystania energii, w tym zastosowaniem Odnawialnych Źródeł Energii. Członek wielu polskich i międzynarodowych zespołów projektowych zajmujących się poprawą efektywności wykorzystania energii. Odbył wiele specjalistycznych kursów z zakresu audytingu energetycznego i zarządzania.

Damian Łęgowski

Damian Łęgowski

Analityk ds. Technicznych

Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego kierunku Technologie Energii Odnawialnej. Zajmuje się wsparciem przy wykonywaniu analiz oświetlenia LED oraz Odnawialnymi Źródłami Energii.

Artem Okorokov

Artem Okorokov

Analityk ds. Technicznych

Jest absolwentem Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej kierunku Inżynieria Środowiska. Pracuje na stanowisku Młodszego Audytora Energetycznego oraz zajmuje się wsparciem przy wykonaniu analiz Odnawialnych Źródeł Energii.

Marta Garnyś

Marta Garnyś

Specjalistka ds. Marketingu i PR

Zajmuje się prowadzeniem i organizacją działań marketingowych, opracowywaniem materiałów reklamowych, promocją oraz dbaniem o wizerunek Firmy.

Justyna Dziewit

Justyna Dziewit

Analityk ds. Energetycznych

Jest absolwentką Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej kierunku Energetyka. Zajmuje się Odnawialnymi Źródłami Energii.

Wypełnienie kalkulatora z wyceny instalacji fotowoltaicznej i montażu

  • Nie zobowiązuje Cię do zakupu
  • Twoje dane są chronione
  • Pokazuje szacunkowy koszt instalacji