Napisz do nas!

  Podaj swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.


  Leasing

  Przedsiębiorcom proponujemy korzystne warunki na leasing operacyjny instalacji fotowoltaicznej. Okres leasingu może wynosić nawet 8 lat. Wpłata wstępna 10 %. Procedury leasingowe załatwia bezpośrednio przedstawiciel instytucji finansującej, z którą współpracujemy:

  Dotacje lokalne

  Na terenie całego kraju dostępne są programy dotacji udostępniane w skali lokalnej (gminnej) lub regionalnej (województwo). Przykładem takiego programu jest dotacja na fotowoltaikę lub pompę ciepła z Urzędu Miasta Warszawy. Nabór wniosków na instalacje fotowoltaiczne montowanych  w 2023 roku, rozpocznie się 1 września 2022. W ramach programu można otrzymać do 30 tys zł na pompę ciepła oraz do 15 tys. zł na fotowoltaikę. Ze środków skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, przedsiębiorcy, ale także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

  Dowiedz się więcej

  Dzierżawa

  Umowa dzierżawy instalacji fotowoltaicznej odpowiada na potrzeby klientów, którzy nie planują jednorazowej inwestycji (CAPEX), a chcą korzystać z możliwości zakupu tańszej energii elektrycznej i je rozliczać w kosztach bieżących (OPEX). Proponujemy elastyczne konstrukcje współpracy. Jesteśmy w stanie zastąpić płatności za energię do zakładu energetycznego niższym czynszem za użytkowanie energii z fotowoltaiki. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

  Napisz do nas!

  Wkrótce odpowiemy na Twoje pytania.


   ul. Czereśniowa 98/117
   02-456 Warszawa