Napisz do nas!

  Podaj swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.


  Leasing

  Przedsiębiorcom proponujemy korzystne warunki na leasing operacyjny instalacji fotowoltaicznej. Okres leasingu może wynosić nawet 8 lat. Wpłata wstępna od 0%. Procedury leasingowe załatwia bezpośrednio przedstawiciel instytucji finansującej, z którą współpracujemy:

  Dotacje lokalne

  Na terenie całego kraju dostępne są programy dotacji udostępniane w skali lokalnej (gminnej) lub regionalnej (województwo). Przykładem takiego programu jest dotacja na fotowoltaikę lub pompę ciepła z Urzędu Miasta Warszawy. Nabór wniosków na instalacje fotowoltaiczne montowanych  w 2022 roku, rozpocznie się 1 września 2021. Ze środków skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, przedsiębiorcy, ale także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Maksymalna kwota dotacji na fotowoltaikę w Warszawie to 15 000 zł. Wysokość dotacji zależy od mocy instalowanego systemu i wynosi 1 500 zł na każdy kW mocy, ale nie więcej niż 15 000 zł.

  Dowiedz się więcej

  Dzierżawa

  Umowa dzierżawy instalacji fotowoltaicznej odpowiada na potrzeby klientów, którzy nie planują jednorazowej inwestycji (CAPEX), a chcą korzystać z możliwości zakupu tańszej energii elektrycznej i je rozliczać w kosztach bieżących (OPEX). Proponujemy elastyczne konstrukcje współpracy. Jesteśmy w stanie zastąpić płatności za energię do zakładu energetycznego niższym czynszem za użytkowanie energii z fotowoltaiki. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

  Napisz do nas!

  Wkrótce odpowiemy na Twoje pytania.


   ul. Czereśniowa 98/117
   02-456 Warszawa